top of page

Otázky a odpovědi - Platba a stravenky

1) Je možné platit stravenkami na odběrném místě při odběru krabičkové diety?

 

Úhrada objednávky:

Platbu přijímáme kartou, bankovním převodem nebo hotově a stravenkami.

 

Po objednání Vám během pár minut přijde potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu, kde bude uvedeno číslo účtu a variabilní symbol objednávky, pokud jste neprovedli platbu online pomocí platební karty.

 

Pokud požadujete platbu hotově nebo chcete platit papírovými stravenkami (nutno uvést v objednávce do poznámky) platba proběhne prostřednicvím rozvozového kurýra během prvního závozu. Na odběrných místech nelze platby v hotovosti ani stravenkami provádět. Při osobním odběru a platbě stravenkami bude první závoz kurýrem, kdy dojde k platbě. Mějte prosím nachystanou přesnou částku.

Akceptujeme všechny papírové stravenky: Edenred, Sodexo GastroPass, TicketRestaurant, UP Cheque Dejeuneur a NašeStravenka. Dárkové poukázky nepříjímáme. Při platbě papírovými stravenkami účtujeme manipulační poplatek 10 % navýšením ceny z částky hrazené stravenkami. Přijímáme stravenky minimálně 5 dní před skončením jejich platnosti vydavatelem, tedy stravenky na rok 2020 do 10. ledna 2021 včetně.

 

Stravenkové karty


Přímo na našem eshopu lze platit elektronickými stravenkovými kartami EdenredUP Cheque déjeuner nebo libovolnými kartami s logem MasterCard nebo VISA

V tuto chvíli je zapotřebí zaplatit celou částku jedním způsobem, není možné kombinovat různé platební metody (stravenková karta a bankovní převod nebo hotovost. Pokud potřebujete utratit na eshopu specifickou částku, napište nám email. My to vyřešíme.

 
Pro platbu stravenkovou kartou Sodexo Gastropass je zapotřebí objednat kupony = kódy zde, a ty po té použít jako slevové na našem eshopu. Sodexo karty totiž nejsou použitelné jako běžné platební karty. V případě problémů prosím volejte.

Platit stravenkovou kartou kurýrovi v tuto chvíli není možné. Bude to možné asi od února 2021.

bottom of page