Recenze

Recenze krabičkové diety Nutric Bistro v Praze

What our customers are saying about our awesome food

Petr Zurek

Krabičky objednáváme s manželkou již čtvrtým měsícem (obědy+večeře), pro maximalní pestrost rotujeme mezi W30, Fit, Veg a nově LowCarb. Už za první měsíc na W30 jsem samotnou změnou stravy shodil 4,5 Kg. Jídla jsou ve všech programech velmi (někdy až nečekaně) chutná. Velmi oceňuji komfort, který sebou krabičky přináší - nemusíte myslet na to, co zase uvařit nebo kde nakoupit, jestli to bude dostatečně vyvážené, a ještě vám je dovezou až domů (přišlo vhod hlavně během COVID-19 karantény). Na začátku jsme se báli, zda nám budou porce stačit a proto jsme objednali největší porce, realita ale ukázala, že je to trochu více než vůbec zvládáme sníst (nejsme žádní sportovci). Pokud bych měl něco vytknout, tak u Vegetariána bych trochu ubral na použití tempehu a u W30 zase dýně (to je samozřejmě subjektivní). Nevím jak ostatní, ale já ve výsledku díky krabičkám za jídlo ušetřil (a přesně vím, kolik mě to měsíčně stojí peněz). Celkově vzato jsem moc rád, že jsme krabičky objevili a jednoznačně doporučujeme!

Petr Polák

Ať už se držíte zásad Paleo stravování, jedete na Whole30 nebo Primalu, jste vegani nebo vegetariáni a nebo chcete prostě jíst zdravě, tj. potraviny bez průmyslového zpracování z ověřených zdrojů, tak Bistro Nutric je určitě z mého pohledu ta správná volba. Vedle opravdu vymazleného a chutného jídla tu potkáte prima personál, kterým vás potěší úsměvem, kuchaře, co opravdu rád a s láskou vaří, to vše v příjemném a nekomplikovaném prostředí. Jídlo a další dobroty si můžete sníst na místě nebo si vše objednat na webu a nechat dovézt kurýrem nebo vyzvednout přímo v bistru. Pokud chcete zkusit jíst vědomě, tak doporučuji :-)

Jozef Matejička

Chutné jídlo kvality jako varené doma. Jsem spokojený zákazník LC od červena 2019.

Lucy Rose

Výborné! Čerstvé jídlo dovezené na každý den. Low carb na jedničku. Včera byl vynikající 👌 kuřecí vývar se zeleninou, květákový mozeček a celerové hranolky. Vždy skvělě připravena zelenina a výhodou je, že nemusíte nic chystat ani počítat. Potraviny, které nemáte rádi vám vymění. Nově bude veganská krabička na kterou se při očistě moc těšim. Za mě jednička v Praze. Vřele doporučuji 😋👍

Iva Odstrcilova

Objednala jsem si Low Carb krabičky a musím uznat, že si celý den jen pochutnávám. Opravdu jsem byla zvědavá hlavně na ochucení jídla. Vše perfektně dochucené, vyladěné. Takže opravdu mohu jen doporučit 👍🏻❤️

Lubos Galatik

Měl jsem dva měsíce program whole30 a přes to, jak moc restriktivní je to dieta (byť extrémně zdravá), bylo jídlo vždy chutné, připravené z čerstvých surovin a výživné. Zhruba v polovině programu změnila firma Nutric bistro dopravce krabiček a to musím říct, že přes počáteční zmatky, byl krok správným směrem, protože nový pán je neskutečně časově flexibilní, takže s dopravou od té doby už nebyla žádná potíž ani diskomfort. Celkově bych program doporučil, zejména těm, kteří chtějí dát tělu prostor si odpočnout od všech těch hrůz, co do sebe ve standardním jídle dostáváme.

Adriana Jurková

Dobrý den, krabičky objednávam už 2 mesiac, jedlo je velmi chutné a dokazuje, že aj zdravá dieta môže byť chutná. Nastavenie jedálničku podla mojich potrieb. Vobec nemusím rozmýšlať čo variť, proste je uverené a velmi dobre.

Silvie Sevcikova

Krabičky od Nutric bistro jsou plné chutného a mimořádně kvalitního jídla. Porce jsou veliké, tudíž, pokud má někdo radší 5 porcí denně, vůbec není problém si rozdělit snídani a oběd. Naprostou delikatesou jsou sladké snídaně. Zároveň mě mimořádně překvapily polévky, lepší jsem snad nikdy nejedla! Komunikace s Nutric Bistro je též bezproblémová. Zdravé jídlo do krabičky od Nutric Bistro mohu jen doporučit!"

Václav Vlček

Mohu jen vřele doporučit. Objednával jsem již 4x a naprostá spokojenost. Jídlo je velmi chutné, velká variabilita a kvalita. Perfektní komunikace a ochota."

Brigitt Hais

Zkusila jsem 8 týdnů stravy Low carb,výsledek včetně mojich 2 týdnů činí 17kg dole, nemusela jsem se starat,co varit a ani počítat a vážit suroviny. Doporučuji vyzkoušet,kdo ještě váhá.

Alena K.

S manželem jsme si tyto krabičky oblíbili. Whole30 nás oslovilo a díky krabičkám jsme našli spousty inspirací i pro další vlastní vaření. Mohli jsme ochutnat kombinace, které by nás třeba ani nenapadly. Těšili jsme se na další den, co přijde. Už teď si plánujeme další kolo Whole30 a určitě si znovu objednáme celý program

Jaroslav Daňhelka

Bylo to skvělé řešení situace. Paní byla v únoru na operaci a věděl jsem, že dalších 6 týdnů budu muset vařit. Krabičky vše vyřešily a rozvoz fungoval báječně i v pozdních hodinách, takže super. Pak přišel VIR a byli jsme doma oba. Opět vše vyřešily krabičky. Jídlo je pestré i chutné. Přílohy byly pro mě dost nezvyklé a občas bych uvítal třeba obyčejné brambory, ale rozhodně jsme vždy všechno snědli. Díky, zase to někdy zopakujeme."

Jozef Matejička

Jsem spokojený zákazník o června 2019. Po dvou měsících na LC jsem zhubnul o 5 kilo.Pak jsem si objednal vyšší kalorickou hodnotu a váhu si držím do teď. Po prvních 3 měsících jsem odběr prerušil.Pak mi ale přišlo, že krabičky jsou pohodlný a chutný způsob jak se stravovat v práci.Takže jsem odběr obnovil. Jediná nevýho je, že jedlo je doručeno po 17 hodině, takže jím oběd ohřívaný.

Ivan K.

Stravovací režim whole 30 mě zaujal a jsem přes určité provozní komplikace Nutric bistru vděčný za možnost jej absolvovat velmi příjemným a vůči mně časově šetrným způsobem. Danou zkušenost určitě vnímám pozitivně a i s ohledem k poměrně bezbolestné redukci váhy uvažuji o opakování programu v budoucnu.

Eva Štědrá

Krabičky z Nutric bistra jsem měla měsíc a půl a vybrala jsem si low carbo. Byla jsem moc překvapená jaká skvělá jídla se dají uvařit aniž by jsem konzumovala sacharidy. Navíc je jídlo skvěle vyvážené takže jsem za celou dobu neměla chutě na sladké. Za tu dobu se mi podařilo zhubnout 4 a půl kila Před tím jsem měla 71kg a teď mám 66 a půl. Tak jsem si to představovala a navíc jsem vůbec neměla hlad, dokonce se to mnohdy ani nedalo sníst. Vyzkoušela jsem nejméně 4 firmy s krabičkama, Nutric bistro se řadí mezi ty nejlepší. Díky a vřele doporučuji.

Elina K.

Vyzkoušela jsem několik firem s krabičkami, a mám říct, že Nutric bistro jsou ty nejlepší! Narozdíl od ostatních, je tady fakt cítit individuální přístup - jídelníček byl přizpůsoben do detailů podle mých potřeb bez žádných problémů. Jídlo vždy výborné kvality, poctivě připravené a rozmanité. Je vidět, že tým to dělá s duší a těším se na nové programy! Moc díky,
Google business
Další recenze na Google business
Google business
Další recenze na Facebooku
Další recenze na Seznamu