Jak zhubnout a nehladovět?

how to lose weight

Recept je nízkosacharidová dieta.

how to lose weight
Zhubněte průměrně 5kg za měsíc
how to lose weight
Bez stresu a bez jo-jo efektu
how to lose weight
Zbavte se závislosti na cukru
how to lose weight
how to lose weight

Co je low carb dieta?

Lowcarb (LCHF – Low Carb High Fat) strava je vhodná pro hubnutí a udržení optimální váhy. Nízkosacharidová strava může mít pozitivní vliv na řadu zdravotních problémů:​
 

 

 • Prediabetes – inzulinová rezistence
   
 • Časté pocity hladu​
   
 • Cukrovka 1. a 2. typu​
   
 • Vysoký krevní tlak​
   

Tři chutná jídla denně stačí

Cože? Jen 3 jídla denně? Ano. Opravdu to jde i bez svačin. Naše jídla vás zasytí, tělu doplní energii a rozhodně nebudete hladovět. To vám garantujeme.
 

Snídaně

breakfast

Oběd

lunch

Večeře

dinner
Ulehčete si život

Jak to funguje

1

Zvolte si svůj cíl

Ať už chcete hubnout, nabírat svalovou hmotu, zbavit se autoimunitních chorob nebo se „jen“ cítit lépe.
2

Nechte to na nás

Denně pro vás vaříme z těch nejkvalitnějších surovin. Preferujeme bio a českou produkci, všechny suroviny pečlivě vybíráme.
3

Jídlo přivezeme až k vám

Čas doručení se s přesností na hodinu dozvíte vždy den předem. Využíváme profesionální chladírenskou přepravu.
4

Kdykoliv si dejte pauzu

Odběr krabiček můžete kdykoliv přerušit. Nebo třeba úplně změnit stravovací program. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Recenze

Co říkají naši klienti
Petr Zurek
Krabičky objednáváme s manželkou již čtvrtým měsícem (obědy+večeře), pro maximalní pestrost rotujeme mezi W30, Fit, Veg a nově LowCarb. Už za první měsíc na W30 jsem samotnou změnou stravy shodil 4,5 Kg. Jídla jsou ve všech programech velmi (někdy až nečekaně) chutná. Velmi oceňuji komfort, který sebou krabičky přináší - nemusíte myslet na to, co zase uvařit nebo kde nakoupit, jestli to bude dostatečně vyvážené, a ještě vám je dovezou až domů (přišlo vhod hlavně během COVID-19 karantény). Na začátku jsme se báli, zda nám budou porce stačit a proto jsme objednali největší porce, realita ale ukázala, že je to trochu více než vůbec zvládáme sníst (nejsme žádní sportovci). Pokud bych měl něco vytknout, tak u Vegetariána bych trochu ubral na použití tempehu a u W30 zase dýně (to je samozřejmě subjektivní). Nevím jak ostatní, ale já ve výsledku díky krabičkám za jídlo ušetřil (a přesně vím, kolik mě to měsíčně stojí peněz). Celkově vzato jsem moc rád, že jsme krabičky objevili a jednoznačně doporučujeme!
Petr Polák
Ať už se držíte zásad Paleo stravování, jedete na Whole30 nebo Primalu, jste vegani nebo vegetariáni a nebo chcete prostě jíst zdravě, tj. potraviny bez průmyslového zpracování z ověřených zdrojů, tak Bistro Nutric je určitě z mého pohledu ta správná volba. Vedle opravdu vymazleného a chutného jídla tu potkáte prima personál, kterým vás potěší úsměvem, kuchaře, co opravdu rád a s láskou vaří, to vše v příjemném a nekomplikovaném prostředí. Jídlo a další dobroty si můžete sníst na místě nebo si vše objednat na webu a nechat dovézt kurýrem nebo vyzvednout přímo v bistru. Pokud chcete zkusit jíst vědomě, tak doporučuji :-)
Jozef Matejička
Chutné jídlo kvality jako varené doma. Jsem spokojený zákazník LC od červena 2019.
how to lose weight

Tři chutná jídla denně stačí

Cože? Jen 3 jídla denně? Ano. Opravdu to jde i bez svačin. Naše jídla vás zasytí, tělu doplní energii a rozhodně nebudete hladovět. To vám garantujeme.
 

To, že jsou tři větší porce jídla denně lepší a zdravější než více menších porcí, ověřila například studie výzkumníků americké Univerzity v Missouri publikovaná v časopise Obesity.
 

U skupiny vybraných žen, které jedly 6 jídel denně, byla pozorována VYŠŠÍ HLADINA KREVNÍHO CUKRU v porovnání s těmi, které jedly jen 3 větší porce.