top of page

Zdravé obědy do vaší firmy

Ve vaší firmě má každý zaměstnanec rád něco jiného, u nás si vyberou všichni.

Způsoby stravováni:

 1. FIT stravování - jídla nejvíce podobná běžnému stravování.  Zdravý způsob stravování s vyváženým poměrem makroživin pro lidi, kteří dbají na kvalitní a přirozeně bezlepkovou stravu bez přidaného cukru, ale neomezují sacharidy.

 2. Lowcarb nízkosacharidové stravování - vhodné na hubnutí, zlepšení zdravotních problemů (prediabetes – inzulinová rezistence; časté pocity hladu; cukrovka 1. a 2. Typu; vysoký krevní tlak; )

 3. Whole30 pro výživový restart - vychází z paleo stravování pro zlepšení zdravotního stavu (zbavení se zánětů, ekzémů, alergií, zažívacích problémů, únavy a mnoho dalšího); zbavení se stravovacích zlozvyků jako je přejídání a hladovění, závislosti na jídle, sladkém nebo průmyslově zpracovaných potravinách; zvýšení sebedůvěry, životní energie a spokojenosti

 4. Vegetarián stravování - bez masa, pouze fermentovaná soja (tofu, tempeh), žádné sójová masa a granuláty

 5. FITNESS stravování - určeno pro sportovce s vysokou tréningovou zátěží (připravujeme).

Jídelníček

Jídelníček na tento a následující týden

Velikosti porcí

Jídla jsou dostupná ve třech velikostech menší S, střední M, velká L.  Není možné vybírat individuální jídla, pouze způsob stravování. Objednávky, změny, přerušení a rušení je potřeba provádět minimálně 3 pracovní dny před doručením. Je možné si zvolit pouze některé dny pro doručení a individuálně rušit.

Doručení

Každý pracovní den (Po-Pa) doručíme chlazené krabičky do 11.30h po celé Praze.

Cena


Cenu krabiček nastavujeme individuálně podle množství objednaných krabiček. Například při minimálně 10 jídlech denně, cena 180 Kč/ jidlo + 10 kč doprava (Doprava je 100,- Kc celkem za všechny krabičky dohromady / zavoz).  Při menším počtu 190 kč + Doprava celkem.

 

Platbu předpokládáme zpětnou měsíční převodem na účet na základě faktury. Na ni lze uplatňovat daňové slevy stejně jako u stravenek. Stravenkami nicméně u nás platit nelze. Ušetříte tedy za nákup a administraci stravenek.


Jak všechny krabičkové stravování připravujeme

 • Jídla připravujeme z čerstvých základních a sezónních potravin v nejvyšší dostupné kvalitě. U masa to znamená bio nebo farmářskou kvalitu. V případě hovězího používáme pouze to nejlepší 4 týdny vyzrálé maso.

 • Vybíráme a připravujeme jídlo takovým způsobem, aby toto jídlo bylo co nejvíc výživné a naopak jsme snížili obsah antinutrientů.

 • Jídlo nedoslazujeme cukrem ani umělými sladidly a nedochucujeme glutamáty.

 • Nepoužíváme žádné polotovary ani ultrazpracované průmyslové produkty.

 • Nezahušťujeme jídlo pšeničnou moukou ani mléčnými produkty. Místo toho raději zahušťujeme rozvařenou zeleninou nebo kokosovým mlékem.

 • Při přípravě používáme pouze kvalitní tuky. Vaříme na olivovém, kokosovém oleji nebo přepuštěném másle.

 • Jídla připravujeme jako výživově vyvážené, aby Vám nechyběly žádné vitamíny, minerály a stopové prvky.Rádi zodpovíme vaše veškeré dotazy.

Objednávky a dotazy prosím zasílejte na naší kontaktní emailovou adresu. nebo volejte: +420 731 624 168.

bottom of page