Firemní stravování

Zdravé obědy do vaší firmy

Ve vaší firmě má každý zaměstnanec rád něco jiného, u nás si vyberou všichni.


Způsoby stravování


1. FIT stravování - jídla nejvíce podobná běžnému stravování.  Zdravý způsob stravování s vyváženým poměrem makroživin pro lidi, kteří dbají na kvalitní a přirozeně bezlepkovou stravu bez přidaného cukru, ale neomezují sacharidy.

2. Lowcarb nízkosacharidové stravování - vhodné na hubnutí, zlepšení zdravotních problemů (prediabetes – inzulinová rezistence; časté pocity hladu; cukrovka 1. a 2. Typu; vysoký krevní tlak; )

3. Paleo pro zlepšení zdraví - vychází z paleo stravování pro zlepšení zdravotního stavu (zbavení se zánětů, ekzémů, alergií, zažívacích problémů, únavy a mnoho dalšího); zbavení se stravovacích zlozvyků jako je přejídání a hladovění, závislosti na jídle, sladkém nebo průmyslově zpracovaných potravinách; zvýšení sebedůvěry, životní energie a spokojenosti. 

  

Jídelníček

Jídelníček na tento a následující týden


Velikosti porcí

Jídla jsou dostupná ve třech velikostech menší S, střední M, velká L.  Není možné vybírat individuální jídla, pouze způsob stravování. Objednávky, změny, přerušení a rušení je potřeba provádět minimálně 3 pracovní dny před doručením. Je možné si zvolit pouze některé dny pro doručení a individuálně rušit.


Doručení

Každý pracovní den (Po-Pa) doručíme chlazené krabičky do 11.30h po celé Praze.


Cena

Cenu krabiček nastavujeme individuálně podle množství objednaných krabiček. Například při minimálně 10 jídlech denně, cena 200 Kč/ jídlo + 10 kč doprava (Doprava je 100,- Kc celkem za všechny krabičky dohromady / zavoz).  Při menším počtu 190 kč + Doprava celkem.

 

Platbu předpokládáme zpětnou měsíční převodem na účet na základě faktury. Na ni lze uplatňovat daňové slevy stejně jako u stravenek. Stravenkami nicméně u nás platit nelze. Ušetříte tedy za nákup a administraci stravenek.Jak všechny krabičkové stravování připravujeme

Jídla připravujeme z čerstvých základních a sezónních potravin v nejvyšší dostupné kvalitě. U masa to znamená bio nebo farmářskou kvalitu. V případě hovězího používáme pouze to nejlepší 4 týdny vyzrálé maso.

Vybíráme a připravujeme jídlo takovým způsobem, aby toto jídlo bylo co nejvíc výživné a naopak jsme snížili obsah antinutrientů.

Jídlo nedoslazujeme cukrem ani umělými sladidly a nedochucujeme glutamáty.

Nepoužíváme žádné polotovary ani ultrazpracované průmyslové produkty.

Nezahušťujeme jídlo pšeničnou moukou ani mléčnými produkty. Místo toho raději zahušťujeme rozvařenou zeleninou nebo kokosovým mlékem.

Při přípravě používáme pouze kvalitní tuky. Vaříme na olivovém, kokosovém oleji nebo přepuštěném másle.

Jídla připravujeme jako výživově vyvážené, aby Vám nechyběly žádné vitamíny, minerály a stopové prvky.Rádi zodpovíme vaše veškeré dotazy.


Objednávky a dotazy prosím zasílejte na naší kontaktní emailovou adresu. nebo volejte: +420 731 624 168.