top of page
kapustička, maso, mrkev.jpg

Pro zlepšení zdravotního stavu, zbavení se zánětů, ekzémů, alergií, zažívacích problémů a únavy. Žádné přejídání, hladovění, závislost na sladkém, stop nočním nájezdům na ledničku.

zelenina a ricotta .jpg

Pro hubnutí až 5-8 kg měsíčně. Nízkosacharidová strava má pozitivní vliv na zdravotní problémy, jako jsou prediabetes (inzulinová rezistence), časté pocity hladu, cukrovka 1. a 2. typu a vysoký krevní tlak.

IMG_0099.jpg

Racionální strava s výrazně sníženým množstvím lepku pro aktivní lidi a sportovce, kterým vyhovuje vyvážený poměr makroživin a vyšší obsah komplexních sacharidů.

IMG_0115.jpg

Racionální strava bez omezování lepku, mléka pro aktivní lidi, kteří se nechtějí omezovat, ale chtějí jíst lépe než nějaký fastfood nebo smažák z hospody na rožku. Vyšší obsah komplexních sacharidů.

Zlepšit zdraví

Zdravě hubnout

Pro zdravé stravování

Pro "zbytek rodiny"

  • Začínáme už toto pondělí. Krabičky vám poprvé doručíme nejbližší neděli nebo pondělí po obdržení platby, nebo  podle vašeho přání. Tak abyste mohli začít od nového týdne. Napište do poznámky v objednávce Vaši preferenci.

  • 🤔 Proč až v pondělí? Protože vaříme na zakázku, ne do zásoby. Takže speciálně pro vás musíme nejdříve objednat z farem čerstvé maso🥩, zeleninu 🥕  a další suroviny. Nepoužíváme polotovary ani mraženou zeleninu .

  • Objednávky na následující týden uzavíráme vždy v pondělí a ve čtvrtek v 12h.

bottom of page