Whole-30 výživový restart

Whole30 je třicetidenní restart, který vám přinese zdraví a svobodu v jídle a úpravu Vašich stravovacích návyků.  Program Whole30, uvedený v knize Jídlo na prvním místě pomohl statisícům lidí z celého světa zlepšit si zdraví a přiblížit se k optimální váze. Program přináší také zlepšení kvality spánku, hladiny energie, nálady i sebedůvěry.

Určité skupiny potravin mohou mít vliv na Vaše zdraví a výkonnost, i když si to ani nemusíte uvědomovat. Většinou jsou to potraviny, na kterou můžete mít intoleranci. Mezi vyřazené potraviny patří mléčné výrobky, obiloviny (i pseudoobiloviny) a luštěniny.

 

Kniha Jídlo na prvním místě, případně navazující kniha Whole30 manželů Melissy a Dallase Hartwigových je nezbytným průvodcem pro všechny, kteří v programu chtějí pokračovat, anebo o jeho zahájení teprve uvažují. Nedílnou součástí programu je i zavádění skupin potravin. Ve výše uvedených knihách je uveden postup, jak při zařazování potraviny zpět do jídelníčku postupovat a poznat, zda máte na výše uvedené skupiny potravin intoleranci, nebo jaké pocity ve Vás tyto potraviny vyvolávají

Whole30 (aktualizované vydání)

Whole30 (aktualizované vydání)

599,00 KčBěžná cena509,15 KčCena po slevě

Žádné produkty

30 dní: Varianta 3 jídel (snídaně, oběd, večeře), pondělí až pátek, včetně dopravy 

Videa, články, slevy, rady na váš email

Napsali o nás

Objednávky a dotazy: