Co dobrého dostanete ve své krabičce?

Aktualizováno: 13. 7. 2020


Aktuální jídelníček na celý týden najdete na našem webu na stránce menu na tento týden. Je vždy aktuální na dané období a většinou ve čtvrtek přidáváme i menu na další týden.


Jídla, která připravujeme, se snažíme do menu zařazovat tak, aby se vhodně doplňovala

a zbytečně se neopakovala. Každý den, pokud si objednáte 3 jídla, má celkovou kalorickou hodnotu 1900 kcal. Každé jídlo má tedy hodnotu přibližně 635 kcal. Na výběr máte také ještě varianty 1700 a 2300 kcal. Do budoucna přibude varianta 1400 kcal, pokud byste si připadali, že děláme porce, jako pro dřevorubce :)Pokud si nejste jisti, kolik kalorií potřebujete, rádi vám poradí naši výživoví specialisté Evča Hanzalová a fitness trenér Martin Schmiedel. Pro výpočet doporučené kalorické hodnoty krabiček prosím vyplňte naši nezávaznou objednávku.


Denní příjem sacharidů se pohybuje mezi 70 g až 80 g, příjem bílkovin je 90 až 100 g a příjem tuků 110 až 120 g

Makroživiny máme také v malíku. Jídlo má vyvážený obsah sacharidů, bílkovin i tuků. I když se snažíme sacharidy držet trochu na uzdě. U Lowcarb (LCHF nebo nízkosacharidové stravování) je to jasné. Ale snažíme se i u Whole-30 i veganských krabiček. U LC se hodnoty pohybují zhruba takto: Denní příjem sacharidů se pohybuje mezi 70 g až 80 g, příjem bílkovin je 90 až 100 g a příjem tuků 110 až 120 g. U Whole-30 je to podobné, nicméně občas zařadíme brambory.


Rajčata nejím

Naši krabičkovou dietu si můžete přizpůsobit


U jednotlivých jídel jsou v závorkách uvedeny alergeny, resp. jejich číslo. Vysvětlení, o jaký alergen se jedná, najdete také v přehledu nejčastějších alergenů. V případě individuálních potřeb, toho, co nemáte rádi nebo vám nedělá dobře, můžete si naši krabičkovou dietu přizpůsobit.


Co bude dnes k večeři?

Pokud váháte, co budete jíst, ať už se rozhodnete pro whole30, low carb nebo veganskou variantu, podívejte se i na naše ukázkové jídelníčky nebo aktuální jídelníček na tento týden.


Pokud jste si ještě neobjednali, máte možnost vyhnout se některým surovinám, které třeba nemůžete nebo nechcete dostávat. Změnu lze provést i v průběhu odběru krabiček, reagujeme rychle a jsme flexibilní. Máte alergii? Nemáte rádi játra? Nechcete jíst vepřové nebo hovězí maso? Žádný problém!


Jídlo vždy splňuje nároky daného výživového směru – ať už je to whole30, low carb nebo vegetarian.


A dál? To se ještě uvidí 😊 Z vašich ohlasů víme, že byste rádi třeba i paleo nebo keto. Nebo ještě něco jiného?


Vyzkoušejte krabičkování hned teď.


Neváhejte nás kontaktovat na našem Facebooku, Instagramu, Twitteru nebo e-mailu nutricbistro@gmail.com.


Tereza

145 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Videa, články, slevy, rady na váš email

Napsali o nás